بعد از اتمام دوران گارانتی هزینۀ خدمات انجام شده توسط مشتری پرداخت مى شود و در ازای آن مشتری مى تواند از فضای تعمیرگاه، ابزار مخصوص و دانش فنی موجود در پیانو نوا  استفاده نماید که با توجه به تخصص خاص ما در زمینه فروش انواع پیانو و خد مات پس از فروش من جمله کوک کردن پیانوها  و در اختیار گذاشتن تمامی لوازم جانبی و مصرفی که مشتری نیاز دارد شما را از مراجعه به اشخاص دیگر بی نیاز می کند.

خدمات پس از فروش گالری پیانو نوا

 

  •  تنظیم پیانو

تمام پیانوها به مرور دچار فرسودگی می شوند تغییر در رطوبت آب و هوا بر روی  صفحه صوتی پیانو ، پل ها و ساختار تاثیر بگذارد . در حالی که پیانو کنسرت قبل از هر اجرا تنظیم می شود ، بیشتر پیانوهای خانگی به  تنظیم هر شش ماه یا حداقل یک بار در سال نیاز دارند .

برای تنظیم یک پیانو ، تکنسین باید تنش 220 یا رشته های بیشتر را به دقت تنظیم کند تا هماهنگی با یکدیگر داشته باشد.

 

  • تعمیر

مشکلات رایج مانند کلیدهای گیر کرده ، نت هایی که صدا نمی دهند ، قطعات مفقود یا آسیب دیده ، تعویض عاج ، چکش ها و رشته های شکسته ، پدال های غیرکارآمد ، صداهای ناخواسته ، پل های شکسته و سایر موارد ساختاری قابل تشخیص و ترمیم هستند. پیانو نوا به عنوان یک گالری با تجربه در انواع تعمیر پیانو مهارت دارد.

 

  • افزایش عملکرد صدای پیانو

شکل به صدای پیانو و رساتر کردن صداست. در حالی که هر پیانو صدای منحصر به فرد خود را دارد ، می توان صدای ساز را متناسب با سلیقه افراد پخش کرد و عمق تن صدا را گسترش داد. پیانویی که نیاز به بهبود صدا دارد یا ممکن است صدای ناهموار داشته باشد ، باعث شود بعضی از نت ها از بین بروند یا گم شوند. اگرچه نمی توان تغییر قابل توجهی ایجاد کرد ، اما بسیاری از پیانوها با وجود تنظیم صدا قابل بهبود هستند.

 

  • تعویض قطعات

فشار دادن مداوم کلیدهای پیانو حرکت انگشتان را به رشته ها منتقل می کند به مرور زمان  فرسوده می شود ، که یا صدا خوبی پخش نمی شود و یا صدای خوبی ایجاد نمی کند ، و شاید دیگر قادر به تنظیم دقیق نباشید ، می توانید از طریق یک برنامه بهبود دیگر  اقدام به بازسازی یا بازپرداخت کنید که شامل تعویض قطعات و / یا تعمیر و بازپرداخت قطعات موجود باشد. به عنوان مثال تعویض چکش در پیانو ، مانند لاستیک یک ماشین ، کم کم هر بار که به رشته ها ضربه می خورد ، فرسایش می یابد چکش ها اغلب می توانند چندین بار تنظیم شوند تا زمانی که دیگر نتوانند صدای خوبی ایجاد کنند و باید جایگزین شوند.

 

  • ترمیم ظاهری

خراشها ، تو رفتگی ها و قسمتهای آسیب دیده روی پیانوی شما قابل تعمیر هستند تا پیانو را به زیبایی اولیه خود برگردانید. لولای شل ، میز و پایه های شکسته و در حالت ایمن و کاربردی ترمیم شوند. سرویس پیانو نوا همچنین خدمات پاکسازی کامل و حرفه ای پیانو را ارائه می دهد.

 

Call Now Button